Hoş Geldin Oda Bebek Süsleri

₺5,42

Hoş Geldin Oda Bebek Süsleri

 

Yeni doğan bebeklerin odaları, dünyaya gelişlerinin mutluluğu, sevinci ve güzelliğiyle belirli süslerle süslenip, bebeğin ve annenin gelişi için hazır hale getirilir. Bu durum bebek odasında yapılabileceği gibi hastane odasında da yapılabilmektedir. Bebeklerin gelişinin mutluluğu ve sevinciyle yapılan hoş geldin karşılamalarına eşlik edebilecek en masum ve en sevimli süslemeler Hoş Geldin Oda Bebek Süsleri Erkek Ve Kız Modeli ürünleri olarak söylenebilir.
 

Bu ürünler, bebeklerin gelişi için hazırlanan odaların sevimliliğine, sevincine, mutluluğuna eşlik edebilecek kadar masum ve saf bir güzelliğe sahiptir. Hoş Geldin Oda Bebek Süsleri Erkek Ve Kız Modeli, hem kız bebekler hem de erkek bebekler için ayrı renk seçenekleriyle üretilmiştir.
 

Pembe ve mavi renk seçenekleri sayesinde hem erkek bebeklerin karşılanmasında hem de kız bebeklerin karşılanmasında kullanılabilecek olan Hoş Geldin Oda Bebek Süsleri

Erkek Ve Kız Modeli, duvara ya da kapıya asılabilmektedir.

Ayıcık figürlerine sahip olan bu sevimli Hoş Geldin Oda Bebek Süsleri Erkek Ve Kız Modeli ürünleri bebeklerin gelişinin sevincine eşlik edebilecek samimiyette olan ürünlerdir.

Ürünlerden ayıcıklı olanın ebatları? 80 cm ile 9 cm olarak ifade edilir. Kapıya asılan ayıcık süslemesinin ebatları ise, 93 cm ile 12,5 cm olarak ifade edilmektedir.
 
Anne Sütünün Önemi Nedir?
 
Anne sütü, bebeklere doğumdan sonra ihtiyaç duydukları tüm gereksinimleri bir arada sunabilen tek üründür. Özellikle ilk 6 ay boyunca anne sütünün yerini doldurabilecek nitelikte bir besi öğesi bulunmamaktadır.

Doğumdan sonra anneden ilk gelen sarı süt, bebeğin bağışıklık kazanmasında son derece önemlidir. Bebeğin mikroplara karşı korunmasını sağlar. Bebeğin ilk aşısı olarak da ifade edilebilir.

Anne sütüyle beslenen bebeklerin IQ değerlerinin anne sütüyle beslenmeyenlere oranlar 8 puan daha yüksek olduğu da ifade edilmiştir.

Bebeklerin ilk 6 ay boyunca ihtiyaç duyduğu tüm protein, demir, yağ, vitamin gibi besleyici öğelerle donatılmıştır. Anne sütünün hazmı ise son derece kolaydır ve bu sebeple kaynatılması gerekmez.

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir.