Kadife Kumaş

₺11,04

Ürün Kodu: FLG110

Renkli Filografi Kumaşları

Muntazam bir filografi çalışması yapmak için ihtiyaç duyabileceğiniz malzemelerin tamamını sitemizden temin ederek düşük fiyat ayrıcalığından siz de faydalanabilirsiniz. En temel malzemelerden biri olan filografi kumaşı kalite beklentisini fazlası ile karşılamayı başarıyor. Filografi çerçevelerinde ya da tablo kaplamalarında rahatlıkla kullanıma uygun olan bu özel filografi kumaşı çeşitlerini detaylı bir şekilde mercek altına alın.

Sitemizde filografi kumaşı fiyatları son derece makul rakamlara tekabül ettiğinden gönül rahatlığı ile sipariş verebilir ve bütçenizi zorlamadan alışveriş yapabilirsiniz. Oldukça zengin bir renk skalası eşliğinde göz atabileceğiniz kumaş çeşitleri kolay yıpranmıyor ve deforme olmuyor. Aynı zamanda renklerinde solma meydana gelmediği için uzun süre sorunsuz bir şekilde kullanılabiliyor.

İdeal yumuşaklıkta olduğundan rahatlıkla şekil verebileceğiniz filografi için saten kadife kumaş çeşitleri arasında tüm renkleri bulabilirsiniz. Sizlere hem açık hem de koyu renk tonlarını bir arada sunuyor ve ihtiyacınız olan renklerden ödün vermeden tercih yapmanızı sağlıyoruz. İncelediğiniz kumaş türlerinin eni 1,5 metre, boyu ise 1 metredir. İhtiyacınız olan miktarı sipariş bölümüne yazarak sipariş işleminizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Çeşitli Eşyalarınızı Kaplayabileceğiniz Renkli Filografi Kumaşlarına Göz Atın!

Hafif esnek bir yapıya sahip olması nedeniyle kaplama çalışmalarında rahatlıkla kullanılabilen renkli filografi kumaşı için bundan böyle yüksek rakamlardan oluşan bir bütçe ayırmanız gerekmiyor. Sitemiz üzerinden sipariş verebilir ve bu özel kumaş çeşitlerini son derece düşük fiyatlarla hemen satın alabilirsiniz. Dilerseniz tercihinizi hafif parlak bir görünüme sahip olan kumaş çeşitlerinden yana kullanabilirsiniz.
 

Ürünlerimizle ve sipariş süreçleriyle ilgili her türlü sorunuz için müşteri hizmetlerine ulaşmaktan çekinmeyin.

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir.