Zerdeçal Sabunu

₺7,00

Ürün Kodu: DYS107

ZERDEÇAL SABUNU

Temel bileşenler: cildi aydınlatıcı zerdeçal, besleyici zeytin yağı , yatıştırıcı ve derinlemesine nemlendirici Hindistan cevizi yağı.

Miktar: 100 gram.

 

Zerdeçal, antik çağlardan beri Hindistan’da güzellik reçetesi olarak kullanılmıştır. Geleneksel Hint Gelin Işıltı Maskesi, sarı zerdeçal tozunu içerir. Düğünden bir gece önce Hintli kadınlar, sabah uyandıklarında yumuşak ve ışıldayan bir cilde sahip olmak için baştan aşağıya zerdeçal maskesi uygular. Bu cilt bakımı sırrı, uzun yıllardan beri kullanılmış ve kullanılmaya devam etmektedir.

 

Şimdi, milyonlarca Hintli kadın ve Bollywood yıldızları tarafından kullanılmakta olan zerdeçal tozunun daha iyi görünümlü bir cilt elde etmeye yardımcı olan sırrını keşfedelim.

 

Bollywood Zerdeçal sabunumuz, cildi yatıştıran güçlü ve etkili bir formüle sahiptir. Sabunda bulunan zerdeçal tozu, cildin esnekliğini korumasına yardımcı olur ve cildi daha yumuşak hale getirir. Cildinize doğal bir ışıltı katmak için günlük cilt bakımının bir parçası olarak vücut veya yüz sabunu olarak banyoda kullanabilirsiniz.

 

 

Ürünlerimizle ve sipariş süreçleriyle ilgili her türlü sorunuz için müşteri hizmetlerine ulaşmaktan çekinmeyin.

 

 

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Benzer Ürünler